Okolica

U nas nie będziesz się nudzić. Grzybowo i okolice oferują wszystko to czego oczekujesz po pobycie nad morzem.

Okolica

Grzybowo to doskonałe miejsce dla osób szukających spokojnego wypoczynku jak i rodzin z dziećmi a także dla miłośników zwierząt . Oni również znajdą tu sporo otwartej przestrzeni szczególnie w okresie przed i po wakacyjnym .

Posiadamy przepiękną , szeroką , piaszczystą plażę z łagodnym zejściem , które sąsiaduje bezpośrednio z skwerem leśnym .
Ponadto dla lubiących aktywny wypoczynek mamy ścieżkę spacerowo – rowerową , która rozciąga się od Mrzeżyna przez Grzybowo aż po Gąski oraz przyrodniczo – historyczną ścieżkę rowerową ” Szlak ku słońcu ”.

500m od naszego obiektu znajduje się boisko Orlik z boiskami do gry w piłkę , siłownią i placem zabaw .
W najbliżej okolicy mamy również kort tenisowy , stadninę koni , basen kryty , punkt widokowy na morze i wiele innych atrakcji .
Natomiast bezpośrednie sąsiedztwo z przepięknym i największym uzdrowiskiem w Polsce Kołobrzegiem ( 5km ) umożliwi Państwu urozmaicenie czasu wolnego .

Rejsy po morzu a dla lubiących dalsze wyprawy na wyspę Bornholm .Tu również będziecie mogli Państwo zwiedzić zabytki , muzea a dzieci będą mogły skorzystać mi.n. z parku linowego a także odwiedzić Wioskę Indiańską w Zieleniewie . Dla pasjonatów ogrodów polecamy zwiedzenie ogrodów tematycznych w Hortulus w Dobrzycy . Dzieci też tam znajdą dla siebie atrakcje , którą niewątpliwie jest ,,zielony labirynt ” .

Myślę , że każdy znajdzie tu coś dla siebie począwszy od leniuchów lubiących beztroski wypoczynek jak i lubiących aktywny wypoczynek .

Zapraszamy